Robil si srandu z Malaysia Airlines, jeho lietadlo následne zostrelili

Už asi nie je nikto, kto by nepoznal Malaysia Airlines a zmiznutie ich Boeingu 777. Boeing vzlietol z hlavného mesta Malajzie Kuala Lumpur a mieril do čínskej metropoly Peking. Toto lietadlo však do cieľa nedorazilo a doteraz nie je známe, čo sa s lietadlom a jeho pasažiermi stalo. Tento článok je však o niekom a niečom inom. Presnejšie o tom, že nikdy nevieme, čo pre nás má náš osud nachystané.

zdroj: facebook
zdroj: facebook

Holanďan si na svojom facebooku robil srandu zo spomínaného záhadného zmiznutia lietadla Malaysia Airlines. Práve pred svojim odletom v jednom z ich lietadiel, si toto lietadlo najprv odfotografoval. To by bolo v poriadku, no túto fotografiu zavesil na svoj facebook spolu s komentárom: „Ak sa stratí, tak takto vyzeralo“.

zdroj: facebook
zdroj: facebook

To však ešte netušil, aký bude jeho osud a osud lietadla, v ktorom bol aj on sám pasažierom. Toto civilné lietadlo bolo pri prelete nad ukrajinou zostrelené. Ešte pred nešťastím pri fotografii jeho priatelia srandovali nad jeho „vtipným“ príspevkom, avšak keď sa objavili prvé informácie o nešťastí, už sa diskusia uberala úplne iným smerom.

Zdroj: facebook

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *