Najlepšie 3D pecky v okne vášho prehliadača? Prečo nie?!

Zahrajte si tie najlepšie herné 3D pecky vo vašom prehliadači, iPhone, smartfóne či inom mobilnom zariadení. To všetko vďaka Unity engine. Jedná sa o nástroj zjednocujúci niekoľko platforiem, ktoré fungujú v bežnom internetovom prehliadači. Stačí len nainštalovať zásuvný modul. Veľká výhoda Unity engine je možnosť veľmi komplikovaných riešení a to aj 3D v kvalite ako klasické PC hry. Hry zadarmo pre Unity engine ale aj mnohé ďalšie online hry a hry pre dvoch môžete bezplatne nájsť na webe onlinovky.sk. Dnes sme pre vás vybrali podľa nás 3 najlepšie pecky, ktoré si musíte rozhodne zahrať.

Surrender

SurrenderSurrender je 3D vojnová hra s prepracovanou grafikou. Tešiť sa môžete na vlastnú armádu, ktorá má okrem pozemných jednotiek aj leteckú jednotku. To nie je všetko, hra vám ponuka vziať si zbraň a tak sa plnohodnotne zapojiť do boja. A o čo sa vlastne bojuje? Vašou úlohou je brániť vlastnú základňu alebo dobiť tie nepriateľské. Pri pozemných jednotkách na vás čakajú rôzne vozidlá ako tanky, buginy, či vlastné delostrelectvo. Pri tých leteckých toho taktiež nie je najmenej, tešiť sa môžete na vrtuľníky aj vznášadlá.
Hra Surrender online

Red Crucible 2

Red Crucible 2Red Crucible 2 vám ponuka plnohodnotný online herný zážitok a to vďaka tomu, že hráte so skutočnými hráčmi. O čo ide? Red Crucible 2 je prepracovaná strielačka s množstvom možností. Buď si môžete vytvoriť vlastný účet do ktorého sa za každým prihlásite alebo si to jednoducho zahráte ako hosť (guest). Ako hosť máte dostupnú len jednu zbraň a neukladá sa váš postup, ako registrovaný získate oveľa viac možností, tak sa rýchlo registrujte a hrajte!
Hrať Red Crucible 2 online

Age Of Wind 2

Age Of Wind 2V hre Age Of Wind 2 sa razom stanete kapitánom vlastnej lode a hurá do boja! Nenechajte sa na začiatku odradiť malou loďkou, postupne v hre máte možnosť kupovať si nové lode a tie stále upravovať a vylepšovať. Vydržte a dočkajte sa aj lodí obrích rozmerov. To všetko využijete s veľmi slušnou grafikou na rozsiahlej hernej mape.
Age Of Wind 2 hrať online

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *