Možnosti prepravy na letisko

Ak sa chystáte na zahraničnú pracovnú cestu, prípadne na dovolenku je veľká pravdepodobnosť že poletíte z blízkeho letiska zo Schwechatu pri Viedni. Počet cieľových destinácií v porovnaní s našim najväčším letiskom v Bratislave je výrazne vyšší.

Možnosti prepravy na letisko

Jedinou nevýhodou je vzdialenosť od Bratislavy. Jedná sa o približne päťdesiat kilometrov ktoré musíte prekonať. Spôsobov je viacero, niektoré sú ekonomicky výhodnejšie a ďalšie zase vynikajú svojou pohodlnosťou a rýchlosťou ako príklad je možné vziať si taxi na Schwechat. Samozrejme je možné zobrať vlastné auto a odšoférovať to na letisko vo Schwechate sami. Nevýhod je viacero. Prvou je že musíte parkovať vlastné auto na letiskovom parkovisku čo je všade na svete extrémne drahé.

Ďalšou môže byť potreba šoférovania v neskorých nočných hodinách alebo naopak v skorých ranných. Niektorí z nás neradi šoférujú okolo tretej hodiny ráno navyše v cudzej krajine. Transfer Bratislava Viedeň je najpohodlnejší v prípade využitia taxi služby. Taxi vozidlo je Vám pristavené podľa dohody kdekoľvek v Bratislave, dokonca je možné objednať prepravu aj v rámci celého Slovenska. Takisto je možné dohodnúť presný čas a miesto vyzdvihnutia pri Vašej ceste späť a pohodlne a rýchlo sa odviesť domov.

Objednávky je možné spraviť na webe vienna-bratislava-taxi.com. Šoféri sú skúsený a vozidlá nové, bezpečné a nadštandardné.

Text: PR, foto: unsplash.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *