Márne si lámete hlavu nad vhodným darčekom pre blízkeho

Nezúfajte, radi vám poradíme. Existuje nespočetné množstvo možností, ako urobiť radosť tomu, koho milujete. Ako sa hovorí, v jednoduchosti spočíva krása a vybrať vhodný darček je naozaj jednoduché.

Márne si lámete hlavu nad vhodným darčekom pre blízkeho
Márne si lámete hlavu nad vhodným darčekom pre blízkeho (Foto: exkluzivnedarceky.sk)

Dokonalý darček pre manželku nemusí byť veľký, okázalý ani nemusí stáť celú vašu mesačnú výplatu. Každá žena bude potešená tým, že sa jej snažíte urobiť radosť a nájsť ideálnu vec, ktorá ju prekvapí. Inšpirujte sa darčekmi, ktoré ženy rozhodne ocenia.

Praktický nie je nudný

Myslíte si, že praktickým darčekom musí byť napríklad vysávač alebo nový spotrebič do kuchyne? Darčekom, ktorý je nielen na parádu alebo pre radosť, ale plní tiež nejaký účel môže byť potrebné oblečenie, dámske spodné prádlo alebo originálna drôtená miska. Verte, že takýmto prekvapením potešíte takmer každú ženu.

Muži vyberajú lepšie ako ženy

Je zaujímavé, že muži pre svoje partnerky mnohokrát vyberú pohodlnejšie, luxusnejšie a hlavne kvalitné spodné prádlo, ktoré si ženy samy často ani nekúpia. Časť žien si spodnú bielizeň kupuje výhradne kvôli partnerovi, aby naň zapôsobila, páčila sa mu a bola pre neho príťažlivá, druhá polovica žien si potom spodnú bielizeň kupuje pre seba, svoje pohodlie a komfort.

Čo by mal kúpiť muž

Pokiaľ teda chcete kúpiť žene spodnú bielizeň a prekvapiť ju, vždy musíte nájsť určitý kompromis. Žena, ktorá chce ohromiť svojho muža si často kúpi menšiu veľkosť bielizne, ktorá sa potom zarezáva, ťahá ju a škrtí. Žena, ktorá si bielizeň kupuje pre seba a svoje pohodlie, tak často vyberie neforemné a trebárs aj väčšie spodné prádlo. Ideálnym krokom je preto zohľadniť oba varianty a kúpiť konečne takú bielizeň, ktorá bude skvele sedieť, podčiarkne ženské prednosti a zakryje nedostatky.

Text: PR

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *