Jednoduché privyrobenie, ideálne pre študentov, ale aj popri práci

Či už ste študent, nezamestnaný, alebo si len hľadáte jednoduchú formu privyrobenia popri práci, tak práve pre vás je určený tento náš článok. Nejedná sa o ďalšie finančné poradenstvo, ale o overenú formu zárobku, ktorá tu už je desiatky rokov. Dnes vám predstavíme program AVON, ten je určený rovnako pre ženy, ale aj pre mužov. Vynikajúce je pritom to, že už za samotné prihlásenie, ktoré je úplne zadarmo získavate hodnotné darčeky, vzorky a katalógy taktiež úplne zadarmo.

foto: ilustračné
foto: ilustračné

AVON – od kníh ku kozmetike

AVON je známa značka kozmetiky založená už v roku 1886. Zaujímavé je, že jej zakladateľ predával knihy, práve k nim dával malý voňavý darček. Čoskoro sa stali jeho vône žiadanejšie ako samotné knihy, preto založil vlastnú kozmetickú firmu, vtedy ešte pod názvom „California Parfume Company“. Na Slovensku je AVON zakorenená už od roku 1993.

Kozmetika nie je testovaná na zvieratách

Na rozdiel od mnohých iných svetových kozmetických spoločností, AVON nikdy nevykonáva testy svojej kozmetiky na zvieratách. AVON je úplný opak tohto testovania, práve táto spoločnosť bola prvá z významných kozmetických spoločností, ktorá už viac ako pred 20 rokmi testovanie svojich výrobkov na zvieratách ukončila. Úcta a láska k zvieratám, bezpečnosť výrobkov a spokojnosť zákazníkov sú základom filozofie tejto spoločnosti už celé desaťročia.

Program AVON Lady / Gentleman

AVON je známa aj vďaka systému predaja. Pre predaj využíva sieť predajcov AVON Lady a AVON Gentleman. Tento program je pre účastníkov úplne bezplatný, práve naopak, predajca môže získať dlhodobé privyrobenie. Navyše AVON už má svoje meno a zákazníci produkty tejto značky sami vyhľadávajú. Môžete nakupovať hoci len pre seba, rodinu a priateľov. Okrem hodnotných darčekov, vzoriek a katalógov, ktoré získate už za samotné bezplatné prihlásenie, na vás čaká provízia až 30% a množstvo výhod a benefitov.

Prihlásením do programu sa ničomu nezaväzujete, môžete len získať. Stačí vyplniť krátky nezáväzný formulár, to je všetko a nezaberie vám to viac ako minútu. Viac informácii alebo možnosť bezplatného príhlasenia nájdete TU.

Foto: ilustračné, zdroj informácii: www.chcem-byt-avon-lady.eu

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *