Facebook predstavuje svoje reklamné spoty. Galéria reklám vo vnútri

Facebook predstavuje svoje reklamné spoty. Galéria reklám vo vnútriVerte alebo nie, no aj najväčšia sociálna sieť facebook potrebuje svoje vlastné reklamné spoty. Aj keď sa to asi zdá, rovnako ako nám, prinajmenšom zvláštne, naozaj je tomu tak. Jednotlivé reklamné spoty facebook postupne publikuje na svojom video kanály.

Ak si myslíte, že reklamy sú novinkou posledných dní, tak sa mýlite. Zrejme vám len utiekli tak ako nám a mnohým ďalším. Prvá reklama sa objavila už koncom januára tohto roka. To že sme ich nepoznali skôr je spôsobené tým, že zatiaľ nie je známe či a ako ich facebook aj propaguje, na druhej strane, tieto reklamy nie sú podľa nás až na toľko zaujímavé, že by sa nejak masovo rozšírili samé.

Podľa dostupných informácii sú reklamy primárne určené práve pre virtuálny priestor internetu. O vysielaní v televízii aspoň na teraz nie sú známe žiadne bližšie detaily. Najnovšia reklama facebooku bola zverejnená ešte len včera. Už dosť faktov, nižšie vám prinášame všetky zverejnené facebook reklamy v poradí od najnovších až po tie najstaršie z konca januára.

VIDEO: Facebook reklama „We Are Not Alone“

VIDEO: Facebook reklama „Couch Skis“

VIDEO: Facebook reklama „Tango“

VIDEO: Facebook reklama „Photographer“

VIDEO: Facebook reklama „One Friend“

VIDEO: Facebook reklama „Runner“

VIDEO: Facebook reklama „Trip“

VIDEO: Facebook reklama „Happy New You“

Zdroj a foto: YouTube

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *