Boxer provokoval Vladimíra Klička v reštaurácii. Takto dopadol (video)

Americký boxer Shannon Briggs provokoval Vladimíra Klička, keď sa náhodou stretli v rovnakej reštaurácii. Kličko, ako svetový šampión v boxe, to samozrejme nenechal tak, pozrite sa, ako to dopadlo. Obaja na koniec skončilo so zraneniami, Shannon dokonca v nemocnici.

Tento ich incident sa odohral v známej talianskej reštaurácii Mamma Mia v Hollywoode na Floride. Shannon Briggs sa posadil oproti Vladimírovi a začal si pochutnávať na jeho jedle. Vladimír sa ho opýtal či by si k tomu nedal aj drink. Tento drink mu však Vladimír nalial z pohára na hlavu. To však Shannona nenechalo chladným, pozrite sa, ako to dopadlo.

Shannon Briggs a Vladimír Kličko v reštaurácii, zdroj: YouTube
Reakcia Vladimíra na Shannona, zdroj: YouTube

Shannon Briggs a Vladimír Kličko sa spolu poznajú už dlhšie. Poznajú sa už od ich zápasu v boxerskom ringu, kde sa Shannon snažil od Vladimíra získať titul svetového šampióna v boxe. Vladimír drží hneď štyri profesionálne boxerské tituly, presnejšie sú to WBA, WBO, IBF IBO a šampiónom ťažkej váhy je už vyše 10 rokov.

VIDEO: Shannon Briggs provokoval Vladimíra Klička v reštaurácii

Shannon Briggs po celom incidente skončil v nemocnici. Pri incidente v reštaurácii sa porezal na nohe a má niekoľko stehov, zrejme zo skla na zemi, ktoré sám začal rozbíjať na stole. Menšie zranenie od rozbitého skla má aj Vladimír na ruke.

Foto: YouTube

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *