10 faktov o prsiach. Tieto vás zaručene prekvapia!

Francúzsky internetový server Gentside dohľadal a prišiel s týmito 10 faktami týkajúcich sa pŕs. Všetci vieme, že majú rôzne tvary či veľkosti. Aké ďalšie fakty a zaujímavosti o nich poznáte? Určite aspoň niektoré z týchto 10 faktov o prsiach vás zaručenie prekvapia.

10 faktov o prsiach

1. Objem pŕs u žien sa zväčšuje, keď je žena vzrušená, môžem to byť až o 25% ich objemu.

2. Niektoré ženy môžu dosahovať stimuláciou pŕs rovnaké vzrušenie ako pri bežnom pohlavnom styku.

3. Najväčšie prsia majú ženy v krajinách kde je zima, tabuľkám vládne Škandinávia, čiže Fínsko, Švédsko, Nórsko a nasleduje Rusko s veľkosťou D a viac.

4. Z ankety Daily Mail vyplýva, že na ako prvé sa my muži, na ženách pozrieme na ich prsia. Podľa štúdie univerzity v Nebraske priťahuje poprsie pohľady nielen mužov, ale aj žien. Ženy to ale väčšinou robia, aby svoje poprsie porovnali s poprsím inej ženy.

10 faktov o prsiach. Tieto vás zaručenie prekvapia!

5. Poznáme 4 typy bradaviek a to normálne, ktoré sú najčastejšie, ďalej ploché, zdurené a inverzné.

6. V niektorých štátoch je možné aby sa ženy prechádzali odhalené „hore bez“, medzi nimi je dokonca aj niekoľko amerických štátov.

7. Menšie prsia sa páčia skôr dobre situovaním mužom. Veľké sa páčia mužom s jasnou predstavou o takejto ženskosti.

8. Muži, ktorí si už od malička a svojho ešte útleho veku pozerali obrázky nahých žien, neskôr v živote dosahujú horšie výsledky pri testoch hodnotiacich pamäť, logické uvažovanie či úsudok.

9. Materské mlieko žien má na dojčatá rovnaký vplyv ako konope (Marihuana). Je to tým, že pôsobia ako kanabinoid THC (hlavná psychoaktívna látka v konope). To dieťaťu zabezpečuje nielen pocit nasýtenia, ale tiež vyvoláva únavu a pocit plného uspokojenia.

10. Rakovina prsníkov je aj u mužov a postihuje približne 1 až 2 percentá mužskej populácie. Má rovnaké prejavy ako u žien, no viditeľná je až v pokročilom štádiu. To je spôsobené tým, že muži sa neprehmatávajú a často krát nevedia, že sa aj ich táto choroba týka, taktiež je to ťažšie pri pravidelných prehliadkach, ktoré môžu rakovinu odhaliť.

Zdroj: Gentside, foto: freedigitalphotos.net

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *