MYmuži.sk

Stavebné práce a výstavba domov

8. júl 2020 autor Redakcia, kategória Zaujímavosti

Výstavba rodinného domu je komplexná služba ktorá zahŕňa široké portfólio stavebných činností. Pri takejto činnosti je už potrebné obrátiť sa na spoločnosť s bohatými a najmä kvalitnými referenciami.

Stavebné práce a výstavba domov

Stavebné práce a výstavba domov (Foto: js-stav.sk)

V prípade výstavby rodinných domov na kľúč v Nitre je takouto firmou JS-STAV. Spoločnosť pre Vás spolu so svojimi partnermi zabezpečí všetko potrebné už od samotnej projekčnej činnosti až po kompletné stavebné práce. Zabezpečuje elektroinštalácie, vodoinštalácie a kúrenárske práce. V prípade že máte záujem o rekonštrukciu staršieho rodinného domu tak samozrejme aj toto je možné. Niektoré naozaj staré domy mali napríklad azbestovú strechu. Likvidácia azbestu je zdravotne a bezpečnostne náročná činnosť a môžu ju vykonávať iba firmy s povolaniami na danú činnosť. Po odstránení azbestovej strechy a krytiny je možné pristúpiť k inšpekcii krovu. V prípade že krov nie je v dobrom stave, je potrebné demontovať aj tento a následne postaviť nový krov.

Všetky tieto tesárske práce spoločnosť rovnako vykonáva. Keďže sa jedná o výstavbu na kľúč, tak samozrejme toto zahŕňa aj interiérové dokončovacie práce ako obkladanie kúpeľne, pokládku podláh alebo maľovanie. V prípade záujmu je možné zabezpečiť aj profesionálne upratovacie služby. Upratovanie takýchto priestorov, ale napríklad aj upratovanie kancelárií v Bratislave ale aj na celom Slovensku vie zabezpečiť firma Upra.

Text:PR

Štítky , ,

Nájdete nás na facebooku