MYmuži.sk

Neuveriteľné! Takto Volkswagen robí záťažové testy, VIDEO v článku

30. júl 2014 autor Redakcia, kategória Zaujímavosti

Presnejšie video nám približuje, ako Volkswagen robil záťažové testy ešte niekedy približne pred 15 rokmi. My však veríme, že v náročnosti testoch nepoľavuje a stále dáva svojim modelom poriadne zabrať už pri ich testovaní, tak ako to môžeme vidieť vo videu v tomto článku.

foto: YouTube

foto: YouTube

Dnes už mnoho áut prechádza testami v rôznych počítačových simuláciách. Dnešné počítače a špeciálny softvér dokáže simulovať rôzne situácie a terény veľmi presne. Určite ich dávno využíva aj Volkswagen. Podobne náročné testy, ako môžeme vidieť vo videu v tomto článku, už zrejme nie sú samozrejmosťou každého modulu áut nielen tohto výrobcu.

foto: YouTube

foto: YouTube

My však s istotou vieme, že niektoré modely áut sú testované aj na miestach s extrémnymi podmienkami, napríklad v púšti, v horách alebo inde. Taktiež na najrôznejších miestach a pri rôznych podmienkach, aby tak maximálne otestovali funkčnosť a odolnosť. Rozhodne si pozrite video, takéto kúsky pri záťažových testoch sa už len tak nevidia.

VIDEO: Volkswagen takto robí záťažové testy

Vo videu môžeme vidieť, že už kedysi sa autá testovali na rôznych povrchoch a na cestách plných dier, na štrku, vo vyjazdených koľajách v asfalte a podobne. To vylučuje tvrdenia o tom, že dnešné autá nie sú konštruované a stavané na niektoré “slovenské cesty” plné nedokonalostí a ťažšie zjazdného povrchu.

foto: YouTube

foto: YouTube

Taktiež môžeme vidieť aj testovanie údermi s kladivom alebo hrubým zaobchádzaním so sedačkou alebo dvermi vozidla. Aby bol test kompletný, nemohli na nič zabudnúť a tak nechýbajú ani skoky vo vysokej rýchlosti, či narážanie do prekážok.

Foto: YouTube

Štítky ,

Nájdete nás na facebooku