MYmuži.sk

5 rád, ktoré by mal poznať každý gentleman

25. január 2018 autor Redakcia, kategória Zaujímavosti

Odstrihnite sa od rušivých internetových stránok, ktoré ponúkajú lacnú zábavu či krátkodobé pobavenie. Stráňte sa rovnako rôznych protestov a anti kampaní, ktoré podnecujú k násiliu alebo vyvolávajú verejné odcudzovanie skupín či riziko predbežného zadržania vo väzenskej cele. V neposlednom rade je to často len strata času.

5 rád, ktoré by mal poznať každý gentleman

5 rád, ktoré by mal poznať každý gentleman (Foto: unsplash.com)

Oblek je nadčasová vec v šatníku, ktorá žiadnemu mužovi nesmie chýbať. Vlastniť dobre padnutý oblek vašej postave so správnou dĺžkou a strihom je veľmi užitočná vec. Kvalitný oblek v dobrom prevedení nestráca na šarme ani po niekoľkých rokoch. Kvalitné kožené topánky k dobre padnúcemu obleku a nohaviciam sú vhodné pre všetky možné spoločenské udalosti. Na ich kúpe si dajte záležať a dobre ich rozchoďte. Muža so štýlom žiadna žena neprehliadne.

Nezabúdajte ani na to, že ak vás niekto o niečo požiada alebo sa vám ozve, je nanajvýš vhodné vyjadriť sa čo najskôr. Hoci môžete mať námietky voči žiadosti, ktorú ste dostali, buďte taktní a slušne odmietnite. Každý z nás by mal vedieť prijať odmietnutie, poučiť sa z neho a nerobiť znovu tie isté chyby.

Aj tieto rady sme hľadali na stránkach magazínu prepanov.sk, kde nájdete aj ďalšie zaujímave tipy a rady pre nás mužov. Pánsky magazín pre mužov píše a publikuje na témy článkov ako sex a vzťahy, zdravie, tipy a rady, móda, voľný čas a pre veľa ďalších tém.

Text: PR

Nájdete nás na facebooku